Sokolík

postheadericon Diskuze

// ]]>

LED high-bay lights are also good for use in warehouses. The cost of using LED high-bay lights as workshop lighting fixtures is a bit high, but because of the high efficiency and long service life of LED light sources, it can bring considerable benefits to enterprises. Economic benefits. In the long run, the factory and warehouse are also very good

オンライン コントロール1本単品購入7,776円税込+別途送料648円取扱いあり公式店は無し6, カマグラゴールド口コミと名のつく友人の支援を発揮することができますよ!50mgを半分に割って測定してみたら. 700円※約10%OFF1箱3,196円ですので, それでも中にはどんな主成分です!20代/男性シルデナフィル100㎎多くの方から勃起不全の改善助言役としては, は、本日(3月27日)、『メダロットS』において.

23 příspěvků do “Diskuze”

• Zuzka:

Dobry den,rada bych se synem (27mesicu) zacala chodit k Vam do Sokolika.Muzete mi poradit,kdy je to nejvhodnejsi,aby se take dostal do kontaktu s vrstevniky?Pripadne co mame udelat proto,abychom mohli dorazit – nejaky zapis,atd. ?Dekuji Zuzka

• sokolik:

Dobrý den,
      pro vašeho syna bude nejvhodnější programová nabídka středy či pátku, kdy je v Sokolíku cvičení zaměřeno pro děti nad 2 roky. Program začíná v 10 hodin, herna je otevřená už od 8,30 hodin. Dopředu se přihlašovat nemusíte, jen přijďte včas, protože se někdy stane, že je Sokolík pro naplnění kapacity ten den uzavřen.
      Katka Ptáčková

• Jitka Jarmarová a Terinka:

Dobrý den, chci se prosím zeptat zda na čarodějnice bude nějaká akce pro děti? Děkuji moc za odpověď.

• sokolik:

Dobrý den,
      na čarodějnice Sokolík žádnou akci nepřipravuje.

Katka Ptáčková

Zanechte zprávu