Sokolík

postheadericon Diskuze

25 příspěvků do “Diskuze”

• Jana:

Dobrý den, rádi bychom se prišli podívat do Vaseho klubu nekdy v patek. Mladšímu synovi jsou dva roky a staršímu tri a trictvrte. Starší zatím nechodí do školky. Mužeme prijít i se starším?

Dobrý den,
      samozřejmě,že můžete.Budete vítáni s oběma chlapci.

• Zuzka:

Dobry den,rada bych se synem (27mesicu) zacala chodit k Vam do Sokolika.Muzete mi poradit,kdy je to nejvhodnejsi,aby se take dostal do kontaktu s vrstevniky?Pripadne co mame udelat proto,abychom mohli dorazit – nejaky zapis,atd. ?Dekuji Zuzka

Dobrý den,
      pro vašeho syna bude nejvhodnější programová nabídka středy či pátku, kdy je v Sokolíku cvičení zaměřeno pro děti nad 2 roky. Program začíná v 10 hodin, herna je otevřená už od 8,30 hodin. Dopředu se přihlašovat nemusíte, jen přijďte včas, protože se někdy stane, že je Sokolík pro naplnění kapacity ten den uzavřen.
      Katka Ptáčková

• Jitka Jarmarová a Terinka:

Dobrý den, chci se prosím zeptat zda na čarodějnice bude nějaká akce pro děti? Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den,
      na čarodějnice Sokolík žádnou akci nepřipravuje.

Zanechte zprávu

2 × = osmnáct