Sokolík

postheadericon Diskuze


23 příspěvků do “Diskuze”

 • Jana:

  Dobrý den, chci se optat zda bude v pátek 29.1 sokolík-
  Děkuji Jana

  • sokolik:

   Dobrý den,
   ano o pololetních prázdninách i jarních prázdninách bude Sokolík otevřen.
   S pozdravem
   Katka Ptáčková

 • Katka:

  Dobrý den, uvažuji že bych začala chodit s dcerkou do sokoloka. Chtěla jsem jen vědět do jakého dnu by jsme spadaly, když dceři bylo 21 měsíců.
  Děkuji za odpověď. Kstka

  • sokolik:

   Dobrý den,
   pro Vaši dcerku bude zatím nejvhodnější program pro batolátka, který probíhá v pondělí nebo v úterý. V těchto dnech se setkáte v Sokolíku se stejně starými dětmi a snad se holčičce zalíbí i něco z programu, který je připravován pro tuto věkovou skupinu.
   S pozdravem
   Katka Ptáčková

 • Kristýna:

  Dobrý den prosím Vás o info- chtěla bych od září chodit na cvičení se synem ( 12měsíců) musím se někde přihlásit a co si s sebou na cvičení máme připravit a pod. moc děkuji :-)

  • sokolik:

   Dobrý den,
   na naše cvičení se nemusíte přihlašovat předem, vyberete si den a přijdete. Pokud Váš syn již chodí (neleze se po čtyrech) můžete vyzkoušet cvičení pro batolata v Po nebo Út od 10h. Pokud ješte více leze přijďte ve Čt v 9h, nebo 10.30h. V tyto časy začíná cvičení, ale herna je otevřená už od 8.30h, takže můžete přijít kdykoli před začátkem programu. Vezměte s sebou pohodlné oblečení lezeme po zemi, prolézáme překážky…,bačkůrky pro malého a nějakou svačinku. Káva a čaj Vám rádi uvaříme. Těšíme se na Vás.
   S pozdravem
   Katka Ptáčková