Sokolík

postheadericon Diskuze

25 příspěvků do “Diskuze”

• Jana:

Dobrý den, chci se optat zda bude v pátek 29.1 sokolík-
    Děkuji Jana

Dobrý den,
      ano o pololetních prázdninách i jarních prázdninách bude Sokolík otevřen.

• Katka:

Dobrý den, uvažuji že bych začala chodit s dcerkou do sokoloka. Chtěla jsem jen vědět do jakého dnu by jsme spadaly, když dceři bylo 21 měsíců.
    Děkuji za odpověď. Kstka

Dobrý den,
      pro Vaši dcerku bude zatím nejvhodnější program pro batolátka, který probíhá v pondělí nebo v úterý. V těchto dnech se setkáte v Sokolíku se stejně starými dětmi a snad se holčičce zalíbí i něco z programu, který je připravován pro tuto věkovou skupinu.

• Kristýna:

Dobrý den prosím Vás o info- chtěla bych od září chodit na cvičení se synem ( 12měsíců) musím se někde přihlásit a co si s sebou na cvičení máme připravit a pod. moc děkuji :-)

Dobrý den,
      na naše cvičení se nemusíte přihlašovat předem, vyberete si den a přijdete. Pokud Váš syn již chodí (neleze se po čtyrech) můžete vyzkoušet cvičení pro batolata v Po nebo Út od 10h. Pokud ješte více leze přijďte ve Čt v 9h, nebo 10.30h. V tyto časy začíná cvičení, ale herna je otevřená už od 8.30h, takže můžete přijít kdykoli před začátkem programu. Vezměte s sebou pohodlné oblečení lezeme po zemi, prolézáme překážky…,bačkůrky pro malého a nějakou svačinku. Káva a čaj Vám rádi uvaříme. Těšíme se na Vás.

Zanechte zprávu

6 + jedna =